Game Selector
2019-20Regular SeasonRound 3
Group A
Segafredo Virtus Bologna vs. MoraBanc Andorra October 15, 2019 20:30 CET (20:30 LOCAL)
Andorra TELECOM ANDORRA
Balkans SPORTKLUB3
Bulgaria MAX SPORT 2
Georgia SILK SPORT 2 HD
Greece NOVASPORTS 3HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Italy EUROSPORT PLAYER
Middle East beIN MENA HD8
Spain DAZN Spain (live streaming)
United States of America FloHoops (live streaming)
ratiopharm Ulm vs. Promitheas Patras October 16, 2019 19:00 CET (19:00 LOCAL)
Africa ESPN
Balkans SPORTKLUB6
Germany MAGENTA SPORT
Greece NOVASPORTS 2HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey ajansspor.com
United States of America FloHoops (live streaming)
Maccabi Rishon LeZion vs. AS Monaco October 16, 2019 18:30 CET (19:30 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB4
France RMC SPORT 2
Greece NOVASPORTS 5HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Israel CHARLTON
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey ajansspor.com
United States of America FloHoops (live streaming)
Group B
Lokomotiv Kuban Krasnodar vs. Limoges CSP October 16, 2019 18:30 CET (19:30 LOCAL)
Africa ESPN
Balkans SPORTKLUB1
Bulgaria MAX SPORT 2
France RMC SPORT 3
Georgia SILK SPORT 2 HD
Greece NOVASPORTS 4HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Russian Federation MATCH! TV
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey ajansspor.com
United States of America FloHoops (live streaming)
Rytas Vilnius vs. Partizan NIS Belgrade October 15, 2019 18:00 CET (19:00 LOCAL)
Africa ESPN
Balkans SPORTKLUB1
Bulgaria MAX SPORT 2
Georgia SILK SPORT 2 HD
Greece NOVASPORTS 2HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Lithuania TV6
Middle East beIN MENA HD6
Spain DAZN Spain (live streaming)
United States of America FloHoops (live streaming)
Umana Reyer Venice vs. Tofas Bursa October 15, 2019 20:00 CET (20:00 LOCAL)
Africa ESPN
Balkans SPORTKLUB6
Greece NOVASPORTS 4HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Italy EUROSPORT PLAYER
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey S SPORT PLUS
United States of America FloHoops (live streaming)
Group C
Joventut Badalona vs. Darussafaka Tekfen Istanbul October 16, 2019 20:45 CET (20:45 LOCAL)
Africa ESPN
Balkans SPORTKLUB4
Bulgaria MAX SPORT 2
Internet EUROLEAGUE.TV
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey S SPORT2 & S SPORT PLUS
United States of America FloHoops (live streaming)
Nanterre 92 vs. UNICS Kazan October 16, 2019 20:45 CET (20:45 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB9
France RMC SPORT 2
Georgia SILK SPORT 2 HD
Greece NOVASPORTS 3HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Russian Federation MATCH! TV
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey ajansspor.com
United States of America FloHoops (live streaming)
Germani Brescia Leonessa vs. Cedevita Olimpija Ljubljana October 16, 2019 20:45 CET (20:45 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB1
Internet EUROLEAGUE.TV
Italy EUROSPORT PLAYER
Slovenia SPORT TV
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey ajansspor.com
United States of America FloHoops (live streaming)
Group D
Buducnost VOLI Podgorica vs. Asseco Arka Gdynia October 16, 2019 19:45 CET (19:45 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB8
Internet EUROLEAGUE.TV
Poland EUROSPORT PLAYER
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey ajansspor.com
United States of America FloHoops (live streaming)
Unicaja Malaga vs. Galatasaray Doga Sigorta Istanbul October 15, 2019 20:45 CET (20:45 LOCAL)
Africa ESPN
Balkans SPORTKLUB8
Greece NOVASPORTS 2HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Middle East beIN MENA HD10
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey S SPORT2 & S SPORT PLUS
United States of America FloHoops (live streaming)
Dolomiti Energia Trento vs. EWE Baskets Oldenburg October 16, 2019 19:30 CET (19:30 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB7
Germany MAGENTA SPORT
Internet EUROLEAGUE.TV
Italy EUROSPORT PLAYER
Spain DAZN Spain (live streaming)
United States of America FloHoops (live streaming)