Game Selector
2019-20Regular SeasonRound 2
Group A
Promitheas Patras vs. AS Monaco October 09, 2019 18:30 CET (19:30 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB HD
France RMC SPORT 2
Georgia SILK SPORT 2 HD
Greece NOVASPORTS 1HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Spain DAZN Spain (live streaming)
United States of America FloHoops (live streaming)
MoraBanc Andorra vs. ratiopharm Ulm October 09, 2019 20:15 CET (20:15 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB5
Greece NOVASPORTS 2HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Middle East beIN MENA HD10
Spain DAZN Spain (live streaming)
United States of America FloHoops (live streaming)
Segafredo Virtus Bologna vs. Maccabi Rishon LeZion October 09, 2019 21:15 CET (21:15 LOCAL)
Africa ESPN
Balkans SPORTKLUB2
Bulgaria MTEL SPORT 2
Greece NOVASPORTS 1HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Israel SPORT2 HD
Italy EUROSPORT 2, EUROSPORT PLAYER
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey S SPORT2 & S SPORT PLUS
United States of America FloHoops (live streaming)
Web https:// a1xploretv.bg (Bulgaria Only)
Group B
Partizan NIS Belgrade vs. Tofas Bursa October 08, 2019 20:00 CET (20:00 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB1
Bulgaria MTEL SPORT 2
Georgia SILK UNIVERSAL
Greece NOVASPORTS 2HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Middle East beIN MENA HD8
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey S SPORT2 & S SPORT PLUS
United States of America FloHoops (live streaming)
Web https:// a1xploretv.bg (Bulgaria Only)
Limoges CSP vs. Rytas Vilnius October 09, 2019 20:45 CET (20:45 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB HD
France RMC SPORT 2
Georgia SILK SPORT 2 HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Lithuania TV6
Middle East beIN MENA HD7
Spain DAZN Spain (live streaming)
United States of America FloHoops (live streaming)
Lokomotiv Kuban Krasnodar vs. Umana Reyer Venice October 09, 2019 19:00 CET (20:00 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB2
Greece NOVASPORTS 3HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Italy EUROSPORT PLAYER
Russian Federation MATCH!STRANA
Spain DAZN Spain (live streaming)
United States of America FloHoops (live streaming)
Group C
UNICS Kazan vs. Cedevita Olimpija Ljubljana October 09, 2019 18:00 CET (19:00 LOCAL)
Africa ESPN
Balkans SPORTKLUB3
Bulgaria MTEL SPORT 2
Greece NOVASPORTS 2HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Russian Federation MATCH! TV
Slovenia SPORT TV
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey S SPORT2 & S SPORT PLUS
United States of America FloHoops (live streaming)
Web https:// a1xploretv.bg (Bulgaria Only)
Darussafaka Tekfen Istanbul vs. Nanterre 92 October 08, 2019 19:15 CET (20:15 LOCAL)
Africa ESPN
Balkans SPORTKLUB HD
France RMC SPORT 2
Greece NOVASPORTS 3HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Middle East beIN MENA HD10
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey S SPORT2 & S SPORT PLUS
United States of America FloHoops (live streaming)
Joventut Badalona vs. Germani Brescia Leonessa October 08, 2019 20:45 CET (20:45 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB2
Bulgaria MTEL SPORT 1
Greece NOVASPORTS 1HD
Internet EUROLEAGUE.TV
Italy EUROSPORT PLAYER
Portugal SPORT TV POR
Spain DAZN Spain (live streaming)
United States of America FloHoops (live streaming)
Web https:// a1xploretv.bg (Bulgaria Only)
Group D
Galatasaray Doga Sigorta Istanbul vs. EWE Baskets Oldenburg October 09, 2019 18:30 CET (19:30 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB1
Internet EUROLEAGUE.TV
Spain DAZN Spain (live streaming)
Turkey S SPORT2 & S SPORT PLUS
United States of America FloHoops (live streaming)
Asseco Arka Gdynia vs. Unicaja Malaga October 09, 2019 19:30 CET (19:30 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB4
Internet EUROLEAGUE.TV
Poland EUROSPORT PLAYER
Spain DAZN Spain (live streaming)
United States of America FloHoops (live streaming)
Buducnost VOLI Podgorica vs. Dolomiti Energia Trento October 09, 2019 19:45 CET (19:45 LOCAL)
Balkans SPORTKLUB6
Internet EUROLEAGUE.TV
Italy EUROSPORT PLAYER
Spain DAZN Spain (live streaming)
United States of America FloHoops (live streaming)